Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki z Oddziałami Integracyjnymi

10 października klasy 2a i 2b wybrały się na wycieczkę do Lublina. Jednym z punktów naszego zwiedzania była Wojewódzka Biblioteka Pedagogiczna im. KEN w Lublinie, gdzie odwiedziliśmy wystawę pt. „Pokochajmy Afrykę” z pięknymi maskami rytualnymi, batikami przedstawiającymi życie ludności afrykańskiej i cudacznymi instrumentami muzycznymi, które własnoręcznie wykonano.

Mogliśmy również na nich pograć. W egzotyczną podróż po Afryce zabrał nas pan Radosław Jarecki prezes Fundacji Mała Misja.

Wielką radość sprawiła dzieciom mini wystawa z ich pracami pt.” Madagaskar widziany okiem dziecka”, która jest owocem naszego wiosennego spotkania z p.Radkiem pt.”Twarze Madagaskaru”.
Dziękujemy panu Radosławowi i panu Maciejowi Storc za zaproszenie.

Przegląd prywatności

Ta strona internetowa używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenie podczas nawigacji na stronie. Spośród nich, te skategoryzowane jako niezbędne są przechowywane w przeglądarce użytkownika i są wykorzystywane do działania podstawowych funkcji witryny.

Używamy również plików cookie, które pomagają nam analizować i zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z tej strony internetowej. Będą one przechowywane w Twojej przeglądarce tylko za Twoją zgodą i masz możliwość zrezygnowania z nich. Natomiast rezygnacja może mieć wpływ na Twoje doświadczenia związane z przeglądaniem strony.