Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki z Oddziałami Integracyjnymi

Dnia 29.09.2023 uczniowie klasy 2b świętowali Dzień Chłopaka na wycieczce w posterunku Straży Pożarnej. Dzieci poznały ciężką i niebezpieczną pracę strażaka.

Obejrzały wozy strażackie i ich wyposażenie. Pogłębiły swoją wiedzę na temat numerów alarmowych. Obejrzały kombinezony strażackie. Mogły przymierzyć kask strażaka. Na koniec dzieciaki uczciły święto, pizzą. Opracowała p. J.Auguściuk-Kardyka.

Przegląd prywatności

Ta strona internetowa używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenie podczas nawigacji na stronie. Spośród nich, te skategoryzowane jako niezbędne są przechowywane w przeglądarce użytkownika i są wykorzystywane do działania podstawowych funkcji witryny.

Używamy również plików cookie, które pomagają nam analizować i zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z tej strony internetowej. Będą one przechowywane w Twojej przeglądarce tylko za Twoją zgodą i masz możliwość zrezygnowania z nich. Natomiast rezygnacja może mieć wpływ na Twoje doświadczenia związane z przeglądaniem strony.