Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki z Oddziałami Integracyjnymi
Dnia 29.09.2023 uczniowie klasy 2b świętowali Dzień Chłopaka na wycieczce w posterunku Straży Pożarnej. Dzieci poznały ciężką i niebezpieczną pracę strażaka.
Obejrzały wozy strażackie i ich wyposażenie. Pogłębiły swoją wiedzę na temat numerów alarmowych. Obejrzały kombinezony strażackie. Mogły przymierzyć kask strażaka. Na koniec dzieciaki uczciły święto, pizzą. Opracowała p. J.Auguściuk-Kardyka.