Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki z Oddziałami Integracyjnymi

26 września dzieci z klas najmłodszych uczestniczyły w warsztatach z motylami. Dzieci słuchały opowieści o kolorowych mieszkańcach Amazonii ale też doświadczały,dotykały i brały czynny udział w zajęciach.

Na spotkaniu zobaczyły żywe motyle, wśród nich piękne,niebieskie Morpho, Caligo Sowie Oko oraz małego Malachita. Dzieci miały okazję poznać motyle z bardzo bliska, nakarmić i posłuchać wielu ciekawostek z ich życia .
Opracowanie: p. M.Samosiuk-Jasińska

Przegląd prywatności

Ta strona internetowa używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenie podczas nawigacji na stronie. Spośród nich, te skategoryzowane jako niezbędne są przechowywane w przeglądarce użytkownika i są wykorzystywane do działania podstawowych funkcji witryny.

Używamy również plików cookie, które pomagają nam analizować i zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z tej strony internetowej. Będą one przechowywane w Twojej przeglądarce tylko za Twoją zgodą i masz możliwość zrezygnowania z nich. Natomiast rezygnacja może mieć wpływ na Twoje doświadczenia związane z przeglądaniem strony.