Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki z Oddziałami Integracyjnymi
26 września dzieci z klas najmłodszych uczestniczyły w warsztatach z motylami. Dzieci słuchały opowieści o kolorowych mieszkańcach Amazonii ale też doświadczały,dotykały i brały czynny udział w zajęciach.
Na spotkaniu zobaczyły żywe motyle, wśród nich piękne,niebieskie Morpho, Caligo Sowie Oko oraz małego Malachita. Dzieci miały okazję poznać motyle z bardzo bliska, nakarmić i posłuchać wielu ciekawostek z ich życia .
Opracowanie: p. M.Samosiuk-Jasińska