Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki z Oddziałami Integracyjnymi
Dziewięcioro uczniów klas ósmych naszej szkoły otrzymało Stypendium Prezydenta Miasta Chełm: Martyna Bartkowicz, Łukasz Bedliński, Anna Dyszewska, Julia Dyszewska, Marcel Iżycki, Antonina Jasińska, Mateusz Misiarz, Wiktor Ostrowski, Weronika Zalewska. Nagrodzonym absolwentom serdecznie gratulujemy.