Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki z Oddziałami Integracyjnymi

Dziewięcioro uczniów klas ósmych naszej szkoły otrzymało Stypendium Prezydenta Miasta Chełm: Martyna Bartkowicz, Łukasz Bedliński, Anna Dyszewska, Julia Dyszewska, Marcel Iżycki, Antonina Jasińska, Mateusz Misiarz, Wiktor Ostrowski, Weronika Zalewska. Nagrodzonym absolwentom serdecznie gratulujemy.

Przegląd prywatności

Ta strona internetowa używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenie podczas nawigacji na stronie. Spośród nich, te skategoryzowane jako niezbędne są przechowywane w przeglądarce użytkownika i są wykorzystywane do działania podstawowych funkcji witryny.

Używamy również plików cookie, które pomagają nam analizować i zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z tej strony internetowej. Będą one przechowywane w Twojej przeglądarce tylko za Twoją zgodą i masz możliwość zrezygnowania z nich. Natomiast rezygnacja może mieć wpływ na Twoje doświadczenia związane z przeglądaniem strony.