Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki z Oddziałami Integracyjnymi
16 października odbyła się w naszej szkole wielka uroczystość-ślubowanie uczniów klas pierwszych. To jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia, dlatego przybyli na nią liczni goście.
Pierwszoklasiści, ubrani w stroje galowe, niecierpliwie oczekiwali na najważniejszy moment uroczystości-pasowanie na ucznia. Najpierw jednak zaprezentowali program artystyczny.
Tego dnia świętowaliśmy również rocznicę 250-lecia powstania Komisji Edukacji Narodowej. Z tej okazji p. Dyrektor Magdalena Nowakowska wręczyła nauczycielom nagrody Dyrektora.