Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki z Oddziałami Integracyjnymi

16 października odbyła się w naszej szkole wielka uroczystość-ślubowanie uczniów klas pierwszych. To jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia, dlatego przybyli na nią liczni goście.

Pierwszoklasiści, ubrani w stroje galowe, niecierpliwie oczekiwali na najważniejszy moment uroczystości-pasowanie na ucznia. Najpierw jednak zaprezentowali program artystyczny.

Tego dnia świętowaliśmy również rocznicę 250-lecia powstania Komisji Edukacji Narodowej. Z tej okazji p. Dyrektor Magdalena Nowakowska wręczyła nauczycielom nagrody Dyrektora.

Przegląd prywatności

Ta strona internetowa używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenie podczas nawigacji na stronie. Spośród nich, te skategoryzowane jako niezbędne są przechowywane w przeglądarce użytkownika i są wykorzystywane do działania podstawowych funkcji witryny.

Używamy również plików cookie, które pomagają nam analizować i zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z tej strony internetowej. Będą one przechowywane w Twojej przeglądarce tylko za Twoją zgodą i masz możliwość zrezygnowania z nich. Natomiast rezygnacja może mieć wpływ na Twoje doświadczenia związane z przeglądaniem strony.