Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki z Oddziałami Integracyjnymi

Dzielimy się z Wami wspomnieniami z rozpoczęcia roku szkolnego!

Drodzy Uczniowie i Rodzice!
Pierwszoklasiści, witamy Was serdecznie w naszej szkolnej rodzinie! 

Cieszymy się niezmiernie, że dołączyliście właśnie do nas, bo każdy z Was to dla naszej szkoły nowa strona w tej pięknej historii edukacji.
Dziś rozpoczynacie niezwykłą podróż pełną nauki, odkrywania nowych pasji i przyjaźni.  To właśnie dzięki Wam nasza szkoła tętni życiem, radością i ciekawością świata.

Wiemy, że przed Wami wiele wyzwań, ale także niesamowite chwile, które zapadną w Waszej pamięci na zawsze. Wszystkim Uczniom życzymy powodzenia i przede wszystkim – nieustannego dążenia do osiągnięcia swoich celów!

Drodzy Rodzice, jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim nas obdarzyliście, oddając nam swoje najcenniejsze skarby. Razem z Wami będziemy czuwać nad rozwojem Waszych pociech i wspierać je w drodze ku wiedzy i mądrości.

Przegląd prywatności

Ta strona internetowa używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenie podczas nawigacji na stronie. Spośród nich, te skategoryzowane jako niezbędne są przechowywane w przeglądarce użytkownika i są wykorzystywane do działania podstawowych funkcji witryny.

Używamy również plików cookie, które pomagają nam analizować i zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z tej strony internetowej. Będą one przechowywane w Twojej przeglądarce tylko za Twoją zgodą i masz możliwość zrezygnowania z nich. Natomiast rezygnacja może mieć wpływ na Twoje doświadczenia związane z przeglądaniem strony.