Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki z Oddziałami Integracyjnymi
Dzielimy się z Wami wspomnieniami z rozpoczęcia roku szkolnego!
Drodzy Uczniowie i Rodzice!
Pierwszoklasiści, witamy Was serdecznie w naszej szkolnej rodzinie!
Cieszymy się niezmiernie, że dołączyliście właśnie do nas, bo każdy z Was to dla naszej szkoły nowa strona w tej pięknej historii edukacji.
Dziś rozpoczynacie niezwykłą podróż pełną nauki, odkrywania nowych pasji i przyjaźni. To właśnie dzięki Wam nasza szkoła tętni życiem, radością i ciekawością świata.
Wiemy, że przed Wami wiele wyzwań, ale także niesamowite chwile, które zapadną w Waszej pamięci na zawsze. Wszystkim Uczniom życzymy powodzenia i przede wszystkim – nieustannego dążenia do osiągnięcia swoich celów!
Drodzy Rodzice, jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim nas obdarzyliście, oddając nam swoje najcenniejsze skarby. Razem z Wami będziemy czuwać nad rozwojem Waszych pociech i wspierać je w drodze ku wiedzy i mądrości.