Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki z Oddziałami Integracyjnymi
Miło nam poinformować, że znaleźliśmy się wśród dziewięciu szkół Miasta Chełm, które otrzymały wsparcie przyznane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach „Programu budowy przyszkolnych hal sportowych „Olimpia” .
W czasie uroczystości w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 3 w Chełmie, Pani Dyrektor Magdalena Nowakowska odebrała czek opiewający na kwotę 2 240 107zł. W uroczystości wzięły udział Pani Anna Dąbrowska-Banaszek poseł na Sejm RP, Pani Dorota Cieślik-Zastępca Prezydenta Miasta Chełm, Pani Agnieszka Walewska-Maksymiuk-Dyrektor Departamentu Oświaty Urzędu Miasta Chełm.