Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki z Oddziałami Integracyjnymi

Miło nam poinformować, że znaleźliśmy się wśród dziewięciu szkół Miasta Chełm, które otrzymały wsparcie przyznane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach „Programu budowy przyszkolnych hal sportowych „Olimpia” .

W czasie uroczystości w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 3 w Chełmie, Pani Dyrektor Magdalena Nowakowska odebrała czek opiewający na kwotę 2 240 107zł. W uroczystości wzięły udział Pani Anna Dąbrowska-Banaszek poseł na Sejm RP, Pani Dorota Cieślik-Zastępca Prezydenta Miasta Chełm, Pani Agnieszka Walewska-Maksymiuk-Dyrektor Departamentu Oświaty Urzędu Miasta Chełm.

Przegląd prywatności

Ta strona internetowa używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenie podczas nawigacji na stronie. Spośród nich, te skategoryzowane jako niezbędne są przechowywane w przeglądarce użytkownika i są wykorzystywane do działania podstawowych funkcji witryny.

Używamy również plików cookie, które pomagają nam analizować i zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z tej strony internetowej. Będą one przechowywane w Twojej przeglądarce tylko za Twoją zgodą i masz możliwość zrezygnowania z nich. Natomiast rezygnacja może mieć wpływ na Twoje doświadczenia związane z przeglądaniem strony.