Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki z Oddziałami Integracyjnymi

W dniach 11-12 września 2023r. mieliśmy niezwykłą okazję uczestniczyć w programie profilaktyki zintegrowanej „Archipelag Skarbów” dla naszych uczniów klas VII-VIII! To były naprawdę wyjątkowe dni, pełne inspiracji, wiedzy i cennych doświadczeń.

Warto było widzieć zaangażowanie i entuzjazm naszych uczniów, którzy aktywnie uczestniczyli w zajęciach i dzielili się swoimi refleksjami na temat tego, co dla nich najważniejsze. To dowód na to, że młodzi ludzie są gotowi inwestować w swoje zdrowie i przyszłość.

W ramach programu, oprócz zajęć dla uczniów, odbyły się również szkolenia dla rodziców i nauczycieli.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wyjątkowego wydarzenia, a zwłaszcza Pani Ewie Studzińskiej oraz wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza pomoże naszym uczniom budować zdrowe i szczęśliwe życie.

Realizacja programu sfinansowana została w całości z funduszy Departamentu Spraw Społecznych Urzędu Miasta Chełm.

Przegląd prywatności

Ta strona internetowa używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenie podczas nawigacji na stronie. Spośród nich, te skategoryzowane jako niezbędne są przechowywane w przeglądarce użytkownika i są wykorzystywane do działania podstawowych funkcji witryny.

Używamy również plików cookie, które pomagają nam analizować i zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z tej strony internetowej. Będą one przechowywane w Twojej przeglądarce tylko za Twoją zgodą i masz możliwość zrezygnowania z nich. Natomiast rezygnacja może mieć wpływ na Twoje doświadczenia związane z przeglądaniem strony.