Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki z Oddziałami Integracyjnymi

10 października obchodziliśmy Dzień Drzewa, z tej okazji klasa 2a i 2b udały się na wycieczkę do Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

Tam mieliśmy okazję poznać wiele gatunków drzew rosnących na terenie ogrodu, podziwialiśmy też ciekawe okazy drzew sprowadzonych do nas z odległych krajów np. miłorząb japoński.

Uczniowie dowiedzieli się co dają człowiekowi drzewa i jakie znaczenie mają one dla środowiska.

Drugą część naszej wyprawy stanowiły warsztaty plastyczne, na których dzieci stworzyły prawdziwe dzieła sztuki-witraże z drzewem w roli głównej. Opracowała: M.Samosiuk-Jasińska

Przegląd prywatności

Ta strona internetowa używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenie podczas nawigacji na stronie. Spośród nich, te skategoryzowane jako niezbędne są przechowywane w przeglądarce użytkownika i są wykorzystywane do działania podstawowych funkcji witryny.

Używamy również plików cookie, które pomagają nam analizować i zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z tej strony internetowej. Będą one przechowywane w Twojej przeglądarce tylko za Twoją zgodą i masz możliwość zrezygnowania z nich. Natomiast rezygnacja może mieć wpływ na Twoje doświadczenia związane z przeglądaniem strony.