Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki z Oddziałami Integracyjnymi

Uczniowie z klas I – III podczas zajęć edukacji przyrodniczo – społecznej gościli pracowników z „Nadleśnictwa Chełm”.

Leśnicy odkryli przed uczniami wiele tajemnic dotyczących życia lasu i zwierząt w nim mieszkających. Dzieci obejrzały ciekawe filmiki nagrane w „fotopułapkach” oraz poznały narzędzia niezbędne w codziennej pracy leśniczego- klupę i cechówkę. Oczywiście były również nagrody, niespodzianki i wiele uśmiechów na twarzyczkach.
Opracowanie: p. B.Legieć

Przegląd prywatności

Ta strona internetowa używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenie podczas nawigacji na stronie. Spośród nich, te skategoryzowane jako niezbędne są przechowywane w przeglądarce użytkownika i są wykorzystywane do działania podstawowych funkcji witryny.

Używamy również plików cookie, które pomagają nam analizować i zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z tej strony internetowej. Będą one przechowywane w Twojej przeglądarce tylko za Twoją zgodą i masz możliwość zrezygnowania z nich. Natomiast rezygnacja może mieć wpływ na Twoje doświadczenia związane z przeglądaniem strony.