Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki z Oddziałami Integracyjnymi
Uczniowie z klas I – III podczas zajęć edukacji przyrodniczo – społecznej gościli pracowników z „Nadleśnictwa Chełm”.
Leśnicy odkryli przed uczniami wiele tajemnic dotyczących życia lasu i zwierząt w nim mieszkających. Dzieci obejrzały ciekawe filmiki nagrane w „fotopułapkach” oraz poznały narzędzia niezbędne w codziennej pracy leśniczego- klupę i cechówkę. Oczywiście były również nagrody, niespodzianki i wiele uśmiechów na twarzyczkach.
Opracowanie: p. B.Legieć