Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki z Oddziałami Integracyjnymi

 

OGŁOSZENIE 

Opłata za obiady w miesiącu 09.2023 r.

Uczniowie – 18 dni x 6,50 = 117 zł

Osoby dorosłe- 18 dni x 12,50 = 225 zł

 

Wpłaty za dany miesiąc należy dokonywać do 15 WRZEŚNIA

  • Rodzice uczniów, którzy chcą się zapisać na obiady proszeni są o wypełnienie karty zgłoszeniowej na obiady.
  • Osoby, które chcą się wypisać z obiadów proszone są o wypisanie rezygnacji pisemnej

 

DOKUMENTY DO POBRANIA

Dane dla osób płacących przelewem

Karta zgłoszeniowa 2023

Rezygnacje

Zwroty za obiady i rezygnacja

Przegląd prywatności

Ta strona internetowa używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenie podczas nawigacji na stronie. Spośród nich, te skategoryzowane jako niezbędne są przechowywane w przeglądarce użytkownika i są wykorzystywane do działania podstawowych funkcji witryny.

Używamy również plików cookie, które pomagają nam analizować i zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z tej strony internetowej. Będą one przechowywane w Twojej przeglądarce tylko za Twoją zgodą i masz możliwość zrezygnowania z nich. Natomiast rezygnacja może mieć wpływ na Twoje doświadczenia związane z przeglądaniem strony.